top of page

sob., 25 lut

|

Wrocław

Vedic Art - kurs I stopnia

Warsztaty malarstwa intuicyjnego, dzięki którym dotrzesz do źródeł swojej kreacji

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Vedic Art - kurs I stopnia
Vedic Art - kurs I stopnia

Czas i lokalizacja

25 lut 2023, 16:00 – 19:00

Wrocław, Pawłowicka 78, 51-250 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Odkryj w sobie twórczą MOC!

Zapraszam na warsztaty malarstwa intuicyjnego Vedic Art. Będzie to okazja, aby spotkać się w gronie fantastycznych ludzi, naładować się pozytywną energią i przede wszystkim odbyć wspaniałą podróż w głąb siebie.

Nie musisz mieć żadnych podstaw malarskich ani talentu, gdyż ważniejszy od efektu końcowego jest tu sam PROCES TWORZENIA, oparty na spontaniczności. Intuicyjnie wybierzesz takie kolory, formy i struktury, które wyrażają to, co czujesz. Obrazy nie są komentowane, omawiane, nie musisz ich prezentować. Tylko Ty sama/sam je rozumiesz i czujesz ich energię, wiesz, co kryje się pod każdą warstwą farby.

Proces tworzenia ma wielką moc i działa na wielu płaszczyznach, szczególnie kiedy szukamy nowych dróg rozwoju i pomysłów na swoje życie. Tworząc, wyrażamy swoje emocje i odkrywamy siebie na nowo. Zaczynamy bardziej kierować się intuicją i podążać za głosem płynącym z serca.

Sztuka Vedic Art nie zna ograniczeń, krytyki i osądzania, pozwala bawić się i uzyskać połączenie ze swoim wewnętrznym dzieckiem:-)

DOŁĄCZ, JEŚLI:

- chcesz coś zmienić w swoim życiu; - szukasz inspiracji do pracy; - potrzebujesz nowego spojrzenia na swoje problemy; - chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje uczucia i emocje; - chcesz odzyskać spontaniczność i radość tworzenia; -  ...

Już teraz! Daj przyzwolenie na Życie całym sobą! Poznaj Vedic Art! Przyjdź i wymaluj co Ci w Duszy gra!

- Zapisy: warsztaty@ewelinalepka-vedicart.com - Koszt: 120 zł, zaliczka 30 zł płatna na konto: 74 1140 2017 0000 4302 1170 7751 (w terminie do 2 dni przed warsztatami lub do wyczerpania limitu miejsc) - W cenie warsztatów materiały malarskie i poczęstunek - Miejsce: ul. Pawłowicka 78, dojazd autobusem 151 lub szynobusem KD

Zapraszam serdecznie!

Ewelina Lepka

Pokaż mniej

Bilety

  • Kurs Vedic Art

    Ten bilet obejmuje warsztaty , materiały malarskie i poczęstunek

    120,00 zł
    + Opłata za obsługę 3,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page